Sosyal Alanlar

Ankara Golfkent, 450 bin metrekare alana yayılan golf sahasının yanı sıra, ulusal ve uluslararası ödüllü golf, konut ve yaşam projesi bünyesinde 13 açık ve kapalı tenis kortu, 700 bin metrekareye yakın yeşil alan, sağlıklı yaşam merkezi, öğrenci yaşam merkezi, kongre oteli, ticari üniteler, restoranlar, okullar, hastane, ibadethane, idari tesisler, dereler, göletler, yaya ulaşımını destekleyen kentsel tasarım, açık-kapalı yüzme havuzları barındırıyor.

450000

Golf Alanı

700000

Yeşil Alan

Sağlıklı Yaşam Konsepti

Muhteşem bir sağlıklı yaşam alanı ile tanışın. Zengin alt yapısı ile Golfkent sizlere ve ailenize sağlıklı bir yaşam vadediyor.

45

Treatment time

3

number of treatments

Golfkent'te Herşey Düşünüldü

Doğru beslenme alışkanlığının sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı spor ile desteklenmesi gerekliliğinden yola çıkarak standart kafe konseptlerinden farklı olarak; gündelik yaşamında spora yer veremeyen bunun yerine standart kafe restoranlarda vakit geçiren insanlara kendilerine ayırdıkları bu vakitlerde spora da yer vermelerini sağlamak amacı ile oluşturulacak olan mekan özelliklerine ve taleplere bağlı olarak yeme-içme fonksiyonuna ek olarak mini spor stüdyosu fonksiyonunu bünyesinde barındırabilmektedir.

20

Treatment time

5

number of treatments

Sağlıklı Kalın

Stüdyonun diğer spor salonlarından ayıran en temel özelliği; bedensel aktivitenin daha yoğun bir şekilde olduğu mekanik aletler kullanılmadan yapılabilecek pilates, yoga, zumba, crossfit, TRX, Crunch, circuit training, jumping fitness vb. gibi grup ve/veya kişiye özel olarak antrenör eşliğinde düzenlenecek sportif aktiviteleri kapsamasıdır.

90

Treatment time

1

number of treatments

TurkishEnglishGermanArabicChinese (Simplified)Chinese (Traditional)