Ankara Golfkent’te Öğrencilere Dev Kampanya

  Ankara Golfkent’te Öğrencilere Dev Kampanya

  Turyap Tarafından Ankara’da hayata geçirilen Ankara Golfkent’te üniversite öğrecilerinin barınma ihtiyacını karşılayacak otel konseptli dairelerde kampanya başlatıldı

  Ankara Golfkent projesi, 1 milyon 260 metrekarelik alanda, 2 bin 640 konut ve villalardan oluşuyor. Proje içinde, dünyaca ünlü golf sahası tasarımcısı Kevin Ramsey tarafından planları hazırlanan ve 450 dönüme yayılan uluslararası standartlarda 9 delikli golf sahası bulunuyor. 700 bin metrekareye yayılan yeşil alanlarıyla ve sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken projede, 30 bin metrekare havzalı, doğal taşlarla süslü göletler, su sesini her yana taşıyan dereler ve 1 adet olimpik yüzme havuzu bulunuyor.

   

   

  Ankara-Eskişehir yolu üzerindeki Etimesgut ilçesine bağlı Balıkuyumcu Mahallesi’nde bulunan Ankara Golfkent projesi, Çankaya Üniversitesi’ne 3 kilometre, Başkent Üniversitesi’ne 11 kilometre, Konutkent’e 12 kilometre, Çayyolu’na 14 kilometre, Bilkent Üniversitesi’ne 16 kilometre, ODTÜ’ye 20 kilometre mesafede yer alıyor.

  Otel konforunda daireler öğrencileri bekliyor

  3+1 ve 4+1 konseptinde hazırlanan daireler de öğrencilerin ihtiyacını karşılayacak tüm detaylar düşünülmüş durumda.

  Öğrencilerin kendi odalarında özgürce yaşayıp, odalarından çıktıklarında ise sosyalleşebilecekleri, ihtiyaç duyacakları her şeyin ellerinin altında olduğu, derslerine kolaylıkla konsantre olabilecekleri ve aynı zamanda spor yapabilecekleri alanların yer aldığı projede, sabah kahvaltısı, yüksek hızda internet, okul servisi, televizyon,buzdolabı, vb temel ihtiyaçların standart olarak sunulan toplamda 30 daire bulunuyor.

  Üniversitelere olan yakınlığı sebebi ile kiralık daire bulmada sıkıntı yaşayan öğrenciler için sosyal olanakları bir hayli geniş olan projede, Golf sahası, basketbol, futbol, fitness, yürüyüş parkurları, yüzme havuzu, temiz havası ile oldukça büyük bir yeşil alanı bulunuyor.

  Ankara Golfkent İletişim

  Burada Hayat Şahane

  info@ankaragolfkent.com

  (0312) 299 02 20

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


      
  close-link